سارقان مراکز بازی های رایانه ای نیشابور و مشهد دستگیر شدند
سارقان مراکز بازی های رایانه ای نیشابور و مشهد دستگیر شدند
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی از دستگیری دو متهم به سرقت از مراکز بازی های رایانه ای در مشهد و نیشابور خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جواد شفیع زاده گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از مراکز بازی رایانه ای سطح شهر مشهد، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی در غرب مشهد قرار گرفت.
رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع و همچنین وقوع چند فقره سرقت مشابه در این خصوص در شهرستان نیشابور، کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی یک متهم را در نیشابور شناسایی و با اطمینان از انجام سرقت ها توسط وی، این فرد را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.
وی بیان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به بزه انتسابی با همدستی فردی دیگر اعتراف و با راهنمایی وی، متهم ردیف دوم به همراه یک مالخر دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها ۶ دستگاه تلویزیون ال ای دی، یک دستگاه پرینتر رنگی، ۴۳۰ عدد دسته بازی، ۵ عدد صفحه کلید، ۴۱۱ عدد پایه دسته پی اس و یک دستگاه حافظه رایانه کشف کردند.
شفیعی با اشاره به این که ارزش وسایل سرقتی کشف شده از متهمان ۸ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: کارآگاهان پلیس در ادامه تحقیقات خود یک دستگاه خودرو پراید مورد استفاده در سرقت ها را توقیف کردند.
رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۰ شاکی، شکایات خودشان را در مشهد و نیشابور مطرح کرده و ضمن شناسایی اموال سرقتی با هماهنگی مقام قضایی اموال خود را تحویل گرفته اند، وتحقیقات پرونده ادامه دارد