دهمین آزمون استخدامی شرکت فولاد خراسان۲۷ بهمن برگزار می‌شود
دهمین آزمون استخدامی شرکت فولاد خراسان۲۷ بهمن برگزار می‌شود
خاتون‌شرق- مدیرعامل شرکت «مجتمع فولاد خراسان» از برگزاری آزمون‌ استخدامی این‌شرکت برای جذب ۱۳۳ نفر در مشاغل اپراتوری و کارشناسی خبر داد.

مدیرعامل شرکت «مجتمع فولاد خراسان» از برگزاری آزمون‌ استخدامی این‌شرکت برای جذب ۱۳۳ نفر در مشاغل اپراتوری و کارشناسی خبر داد.

طهمورث جوان‌بخت با بیان این‌که جذب و به‌کارگیری جوانان توانمند و باانگیزه در بزرگ‌ترین مجتمع صنعتی شرق کشور با تکیه بر اصول شایسته‌گزینی، شفافیت، بی‌طرفی و برابری فرصت‌ها انجام می‌شود، افزود: برای نیل به این مهم و تامین عدالت استخدامی، آزمون کتبی استخدامی سال ۱۴۰۲ فولاد خراسان روز ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ با همکاری دانشکده فنی نیشابور برگزار می‌شود.

وی افزود: در استخدام کارکنان فولاد خراسان در همه رده‌ها، اولویت با نیروهای بومی شهرستان‌های نیشابور، فیروزه، زبرخان و میان‌جلگه است. در آزمون امسال نیز برای جذب نیروهای سطح اپراتور، ملاکِ بومی‌گزینی به طور صد در صد اعمال خواهد شد و در رده‌های کارشناسی نیز امتیاز ویژه برای نیروهای بومی در نظر گرفته شده است.

سرپرست «معاونت سرمایه‌های انسانی و سازمان‌دهی» فولاد خراسان نیز با بیان این که در آزمون بهمن ماه امسال فولاد خراسان ۱۳۳ نفر در رده‌های کارشناسی و اپراتوری به استخدام این شرکت درخواهند آمد، افزود: به‌کارگیری داوطلبان اشتغال در فولاد خراسان پس از برگزاری آزمون کتبی و طی مراحل روانشناختی، ارزیابی مهارتی (برای مشاغل اپراتوری)، کانون ارزیابی شایستگی (برای مشاغل کارشناسی)، معاینات طب صنعتی و گزینش انجام می‌شود.

مروی تاکید کرد: آگهی استخدام در روزنامه‌های سراسری و محلی منتشر شده و داوطلبان استخدام در فولاد خراسان می‌توانند برای انجام مراحل ثبت نام و مطالعه ظرفیت‌ها، رشته‌های مورد نیاز و سایر شرایط آزمون از تاریخ ۴ بهمن ۱۴۰۲به نشانی اینترنتی:

Ksc.bmtc.ac.ir

مراجعه کنند. تمام اطلاع‌رسانی‌های بعدی به متقاضیان نیز از طریق همین نشانی اینترنتی دارای اعتبار است.