تجلیل از فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه استان
تجلیل از فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه استان
در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه خراسان رضوی، از مجتمع فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه سال ١٣٩٩ تجلیل شد.

️ آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه سال ١٣٩٩ با حضور استاندار خراسان رضوی و رییس اتاق بازرگانی استان و جمعی از مقامات کشوری در حالی برگزار شد که مانند سال گذشته، نام بزرگترین مجموعه صنعتی شرق کشور به عنوان یکی از اصلی ترین ترانزیت کنندگان محصولات صنعتی این استان پهناور بار دیگر مطرح شد.

◽️ بقراط، مدیر روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان که به نمایندگی از دکتر غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در این مراسم شرکت کرده بود، اظهار داشت: جای خوشوقتی است که با وجود تحریم‌های خصمانه علیه صنعت فولاد ایران، نوار موفقیت های خانواده بزرگ فولاد خراسان در امر صادراتبه لطف پروردگار و همت و حمیت همکاران مان تداوم یافته است.

◽️مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه خراسان رضوی در سال ۱۳۹۹، با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری و فعالان برگزیده حوزه تجارت خارجی استان، در اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد.

◽️محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در این مراسم اظهار کرد:وجود مرزهای طولانی خراسان رضوی با افغانستان و ترکمنستان بویژه مرز دوغارون به عنوان یکی از قدیمی ترین مرزهای ایران که در مسیر ترانزیت کشورهای آسیای میانه قرار دارد و دروازه ورود به کشورهای آسیای میانه است، شرایط خوبی را برای توسعه تجارت بین‌المللی از این استان بوجود آورده است.

◽️غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران هم با قدردانی از صادرکنندگان گفت: توسعه کشور، به ویژه بازرگانی خارجی و صادرات، که موتور پیشرفت اقتصادی است، نیازمند برنامه‌ریزی ملی است.